Банкетний зал для проведення Вашого весілля – комплекс «Купідон»

Ми раді вітати Вас на сайті комплексу «Купідон». До ваших послуг банкетний зал на 230 чоловік з окремим парадним входом, просторим двориком, де можна провести виїзну церемонію, критим танцполом. Також ми раді запросити Вас у ресторан на 50 чоловік з окремою кімнатою VIP на 10 чоловік, який відкритий для Вас щодня.

Ми знаходимося в м. Калинівка в затишній парковій зоні 23 км. від Вінниці, поряд з дитячим майданчиком. Гостям не з нашого міста ми робимо додаткову знижку на транспортні витрати.

Банкетний зал «Купідон» створений в кращих традиціях класичного стилю: кришталеві люстри, арочні вікна, вишуканий дизайн стін від дизайнера Е.Круглової — все для шикарних свят. Ми допоможемо організувати Вам будь-яку подію: від ділової зустрічі до романтичної вечері, ювілею або весілля.

Весілля в банкетному залі «Купідон» — це особлива подія для нас. Окрім ідеальної сервіровки, білосніжних скатертей і якісного обслуговування Ви насолоджуватиметеся смачнішим меню. Вишуканість європейської і української кухні задовольнить смак найвимогливішого гурмана. Наше меню складене за принципом здорової, але одночасно і смачної їжі. Весільне меню від 550 грн.

Переваги комплексу “Купідон”

Великий  банкетний зал:

230 чоловік

Рестораний зал:

50 чоловік

Місцезнаходження:

в затишній парковій зоні 23 км від Вінниці, поруч з дитячим майданчиком

VIP кімната:

10 чоловік

[]
1 Step 1
ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Заповніть дану форму і наш адміністратор зв'яжеться з Вами.

Ім'яyour full name
Мобільныйyour full name
Оберіть датуof appointment
Повідомленняmore details
0 /
Previous
Next